Vítáme Vás na stránkách literárně výtvarného kroužku MALÝ KOLÍŇÁK.
Týna.1.0519.JPG

Jaké by to bylo spaní v knihovně, kdybychom nezašli na dobrou večeři do Týny. Tentokrát nám pizzu připravovala paní kuchařka.

Týna.2.0522.JPG

Restaurace praskala ve švech, ale naštěstí jsme měli rezervované tři stoly. Čekání jsme si krátili nejen povídáním, ale i pozorováním všeho, co se dělo kolem pece.

Týna.3.0528.JPG

Když jsme se konečně dočkali, mizela šunková i sýrová dobrota z talířů jedna radost. Však už měla pořádný hlad i Pavla s Eliškou.

Týna.4.0535.JPG

Nálada byla výborná. Jak je vidět, Markéta, Barča, Lukáš, Nikola i Matěj si večer opravdu užívali.

Reportáž.0538.JPG

Po návratu byla připravena třetí soutěž. Při ní děti vymýšlely, co asi říká pan Josef Dvořák na fotografii z udílení cen filmové soutěže. Po úspěšném splnění úkolu jsme se sešli u stolu. Během malého mlsání postupně všichni přečetli svoji reportáž ze sportu. Měli jsme tak možnost posoudit, jak se dařila redaktorská práce. Svým příspěvkem nás Lukáš několikrát rozesmál.

Vlak 1.0539.JPG

A už je tu poslední soutěž. Tentokrát jsme se stali ilustrátory. Na obrázku byl vagón pro Eskymáky. Aby jim na cestách nebylo smutno, vymýšleli jsme další cestující.

Vlak.2..JPG

Na vagóncích jeli veselí lachtani, rybičky v akváriu, pejsci v boudách, zvířátka ze Zoo v klecích, masožravé rostliny.... David právě kreslí opičky na stromech.

Mls před spaním.0549.JPG

Aby opravdu nikdo nešel spát s hladovým bříškem, nabídl ještě Lukáš kamarádům sladkou dobrotu od své maminky.

Dobrou noc.0553.JPG

Než si děti umyly zuby po všem dnešním mlsání, seřadil se mezi policemi s knihami náš dlouhý nakreslený vlak. Popovídali jsme si         o obrázcích a byl čas na spaní. Ještě malou pohádku a zhasínáme. Dobrou noc.

Pokud se vám na našich stránkách líbilo, přijďte se k nám zase brzy podívat. Určitě tu najdete něco nového!
 
© 2008 - 2014 Lenka Šubrtová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one