Vítáme Vás na stránkách literárně výtvarného kroužku MALÝ KOLÍŇÁK.
Vernisáž.1.0591.JPG

Ve středu 6.října nás čekala slavnostní událost. V Klubu DDM Céčko probíhala vernisáž obrázků našich dětí. Malovaly je nejen na kroužku, ale i ve školní družině. Proto jsme s sebou přivedli i kamarády ze třetí a z páté třídy.

Vernisáž.2.0595.JPG

Výstavu zahájila několika slovy vedoucí klubu. Pro děti bylo připraveno malé občerstvení, které jim, jak je vidět, udělalo radost.

David a Markéta.0584.JPG

Potom jsme si všechny obrázky společně prohlédli.

David, Pavla a Jakub.0588.JPG

Zavzpomínali jsme na vymýšlení obyvatel planety Fantazie, na kterou jsme uspořádali výlet koncem minulého školního roku.

Chvíle na hry.0598.JPG

Jako pokaždé v Céčku, i tentokrát se našla chvilka na hry. Někdo se posadil k počítači, kluci třeťáci se sešli u fotbálku a Pavla s Kristýnou obsadily kulečník.

Přednáška.0606.JPG

Protože v kroužku poznáváme již několik let naše město, připravily pro nás pracovnice klubu malé překvapení. Krátkou přednášku o historii Kolína poslouchali i žáci z 5.ZŠ.

Kubík s maminkou.0604.JPG

Na výstavu se přišla podívat i řada rodičů. Jejich děti jim dělaly průvodce po planetě Fantazie. Byla tu nejen Jakubova maminka, ale také paní Mikešová, Stibliková, Navrátilová a děda Michala Vondráčka.

Pokud se vám na našich stránkách líbilo, přijďte se k nám zase brzy podívat. Určitě tu najdete něco nového!
 
© 2008 - 2014 Lenka Šubrtová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one